Зі студентами ТНПУ обговорили причини та наслідки плагіату

У рамках співпраці з ТНПУ ім.В.Гнатюка  було проведено зустріч із студентами на тему  "Плагіат у студентському середовищі: причини та наслідки".

У рамках співпраці з ТНПУ ім.В.Гнатюка 26 лютого 2020 р. було проведено зустріч із студентами на тему “Плагіат у студентському середовищі: причини та наслідки”. Студенти університету мали змогу поспілкуватися з заступником Голови ГО “Інститут модернізації суспільства”, кандидатом історичних наук Степаном Прийдуном.

У своєму виступі Степан Прийдун наголосив, що головним завданням на сьогодні для молоді є мотивація до якісної роботи без плагіату та створення доброчесного академічного клімату в колективі.
Лектор зауважив, що, підказавши одногрупнику на самостійній роботі чи використавши чужий матеріал, наприклад у рефераті, ти порушуєш закон. Що робити сьогодні з молоддю, яка вважає списування чи підказування “маленьким огріхом” або ж навіть інколи подвигом? Працювати над проблемою всім учасникам освітнього процесу без винятку, проговорювати її щодень. Студент має усвідомити, що його інтелектуальна праця належно оціниться, що вона корисна і потрібна. Він повинен також завжди відчувати підтримку викладача.

Студенти ТНПУ активно долучалися до обговорення та стратегії вирішення проблеми поширення плагіату в студентському середовищі, адже розуміли, що перед ними як перед майбутніми педагогами стоять важливі завдання – культивувати академічну доброчесність в школі, прививати дітям розуміння того, що інтелектуальна праця – найцінніший ресурс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *