Проект №28 “Реконструкція зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”, поданого на громадський бюджет Тернополя 2019 р.

Реконструкція зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”

ГО “Інститут модернізації суспільства” вважає, що створення в Тернополі сучасної смарт-зупинки стимулює запровадження системи смарт-сіті.

Опис проекту, поданого на громадський бюджет Тернополя 2019 р.

Створення сучасної та комфортної смарт-зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”, яка стане окрасою міста та сприятиме брендуванню Тернополя як студентської столиці України.

Автор – Надія Раківська

Бюджет – 163250 грн

Район – Дружба (Тернопіль)

Адреса – вул. Винниченка, 6, Тернопіль

Опис проекту
Створення сучасної та комфортної смарт-зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет”, яка стане окрасою міста та сприятиме брендуванню Тернополя як студентської столиці України.
Створення смарт-зупинки передбачає розміщення на ній:
– сонячних панелей,
– інформаційного табло,
– Wi-Fi роутера з безкоштовним доступом до Wi-Fi,
– станції підзарядки телефонів, планшетів тощо.

Обґрунтування бенефіціарів проекту
Проект зорієнтований на студентську молодь, жителів та гостей міста.

Проблема
Тернопіль все частіше називають студентською столицею України – і не дарма! У Тернополі є більш ніж 20 навчальних закладів різного рівня акредитації, а фраза «студентська столиця України» стала вже для міста візитною. Якщо це так, ми афішуємо і гордимося цим – тоді потрібно щось для цього робити. Одна із проблем – занедбана, некомфортабельна зупинка громадського транспорту “Педагогічний університет”, яка своїм виглядом псує імідж Тернополя як студентської столиці України. Тому ми пропонуємо реконструювати цей об’єкт міської інфраструктури, створивши сучасну зону комфорту європейського рівня для студентської молоді, мешканців та гостей міста.

Мета проекту
Модернізувати систему громадської інфраструктури Тернополя та через запровадження нових технологій зробити життя в Тернополі комфортнішим.
Пропонована реконструкція зупинки громадського транспорту “Педагогічний університет” започаткує в місті створення мережі смарт-зупинок як першого кроку до запровадження в Тернополі системи смарт-сіті та демонстрації відкритості міста до сучасних тенденцій розвитку.
Через створення в місті першої смарт-зупинки “Педагогічний університет” Тернопіль додатково брендуватиме себе як студентська столиця України.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування
Реконструювати зупинку громадського транспорту “Педагогічний університет” у смарт-зупинку, яка створить комфортні умови для студентської молоді, жителів та гостей міста.

План заходів з реалізації проекту
1. Розробка проекту зупинкового комплексу.
2. Встановлення нового зупинкового комлексу.
3. Обладнання зупинки енергоощадними сонячними панелями.
4. Встановлення світлодіодного освітлення.
5. Оснащення Wi-Fi роутером з безкоштовним доступом до Wi-Fi.
6. Встановлення станції підзарядки акумуляторів для всіх типів мобільних телефонів і планшетів.
7. Встановлення інформаційного табло з графіком руху тролейбусів та маршрутних таксі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *