Про преміювання учнів та вчителів шкіл за результатами ЗНО

Депутатам Тернопільської обласної ради

Про преміювання учнів та вчителів шкіл за результатами ЗНО

За ініціативи Інституту модернізації суспільства 29 березня 2018 р. на сайті Тернопільської обласної ради зареєстровано петицію про Преміювання кращих випускників шкіл Тернопільщини http://petition.te-rada.org/petition/4 Проте через складнощі реєстрації для голосування зібрати 500 підписів у підтримку петиції практично нереально. Ось такі характеристики люди зробили сайту петицій:

  • “але вони замутили…”;
  • “Це якись триндець. То що там сайт ЦРУ? То ще тре зрозуміти як зареєструватися. Жах.!”
  • “хвилин 10 ходила кругами щоб пройти реєстрацію”;
  • “Я в шоці, пентагон певно легше зламати”.

Саме тому на підставі ст.21 ЗУ “Про статус депутатів місцевих рад” просимо звернутися до голови Тернопільської обласної ради із депутатським запитом:

1. Про відзначення одноразовими грошовими преміями випускників загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області у розмірі 2 тис. грн, якщо результат з одного предмета ЗНО у 2018 році становить 200 балів, 10 тис. грн, якщо результати з двох предметів ЗНО – 400 балів та 20 тис. грн , якщо учень склав на 200 балів три предмети ЗНО.

2. Преміювати вчителів-предметників, які навчали у випускному класі учнів, що здобули 200 балів на ЗНО.

3. Запровадити стипендію Тернопільської обласної ради у розмірі 1000 грн для випускників загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, які складуть ЗНО на 200 балів та продовжать навчання на стаціонарній формі в одному із закладів вищої освіти Тернопільської області.

Про ваше рішення просимо інформувати Інститут модернізації суспільства на e-mail imsua.office@gmail.com

Володимир Брославський,
голова ГО “Інститут модернізації суспільства”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *